Naujienos

Europos arboristikos tarybos pavedimu pradedamas rengti Europos medžių lajų genėjimo standartas, vienas iš pagrindinių sumedėjusių augalų gerovės ir apsaugos urbanizuotose teritorijose užtikrinimo norminių aktų.

LKAS valdybos 2017-12-18 posėdyje nutarta LKAS visuotinę ataskaitinę rinkiminę sueigą surengti 2018 m. vasario 9 d. (penktadienį) Vilniuje, Gedimino technikos universiteto patalpose, Trakų g. 1 / Pylimo g. 26.

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos pirmininko Alvydo Mituzo kasmetinis apdovanojimas „LKAS kraštovaizdžio architekto pieštukas 2017“ už Lietuvos kraštovaizdžio architektų aktyvinimą kurti visavertes ir įvairiapusiškas poilsio vietas visai šeimai paskirtas Ingai Liudvinavičienei, „Fixman“ padalinio Lietuvoje direktorei.

Jaunimas šiandien itin vertina mobilumą. Patinka jo teikiamos galimybės  ir jauniesiems Lietuvos kraštovaizdžio architektams. Jų studijų ar stažuočių  geografija plati, o LKAS nariai  pastaraisiais metais patirties kuprines pildė  ir Prancūzijoje, ir Britanijoje, ir Skandinavijos šalyse. Tačiau 2017-aisiais buvo „pagautas“ dar vienas  svarbus „kampas“ – atsigręžta į kaimynus.

2017 m. gruodžio 8–10 d. į Baltijos jūros regiono kraštovaizdžio architektų susitikimą Vilniuje susirinko Latvijos, Estijos ir Lietuvos atstovai.

Lietuvos kultūros taryba (LKT), vadovaudamasi teisės aktais ir atsižvelgdama į LKT ekspertų darbo grupės išvadas, 2017-12-05 nusprendė skirti dalinį finansavimą Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamos programos „Meno kūrėjų organizacijų strateginių programų įgyvendinimas“ projektams.

Kaip jau buvo pranešta, Vilniuje 2017 m. gruodžio 8–10 dienomis organizuojamas BSR-LA grupės susitikimas. 

2017 m. spalio 5–7 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) vyko jau dešimtoji miško, medžioklės, ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2017“. Jos metu Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS), kartu su ASU, surengė Kraštovaizdžio architektūros projektų parodą.

2017 m. spalio 15–16 dienomis Monrealyje, Kanados Kvebeko provincijos sostinėje, kartu su Tarptautinės kraštovaizdžio federacijos (IFLA) Generaline asamblėja vyko mūsų mastais milžiniškas, o Amerikos mastais, matyt, įprastas renginys – Pasaulio dizaino forumas (World Design Forum WDF). 

Puslapiai