Skelbiame profesinės jaunųjų kraštovaizdžio architektų išvykos į Lenkiją programą

Skelbiame  profesinės jaunųjų kraštovaizdžio architektų išvykos į Lenkiją programą

Kraštovaizdžio architektus, aplinkos tvarkymo, želdininkystės specialistus, ypač jaunuosius, studijuojančius, kviečiame į profesinę išvyką Lenkijoje Palenkės vaivadijoje ir kiek toliau.

Kelionės tikslas – susipažinti su kraštovaizdžio – gamtos ir kultūros paveldo – tvarkymo patirtimi, aplankyti žymiuosius Pulavų, Arkadijos ir kitus Lenkijos parkus, Palenkės vaivadijos kultūros istorijos paminklus, studijuoti jų tvarkybos ir naudojimo patirtį.

Keturių dienų (įskaičiuojant dvi savaitgalio dienas) išvyka planuojama 2017 m. spalio 20–23 dienomis. Detalesnę informaciją ir kelionės programą rasite prisegtuke. Planuojama 16 dalyvių grupė.

Kelionė iš dalies bus apmokama LKAS veiklos – kūrybinės patirties ugdymo ir sklaidos – programos, finansuojamos Lietuvos kultūros tarybos, lėšomis. Dalį kelionės išlaidų apmokės dalyviai.

Pulavų dvaro ansamblis su parku mena kunigaikštienės Izabelės Čartoryskos (Izabela z Flemmingów Czartoryska, 1746–1835)  laikus ir kūrybą. Parkų menui ji buvo didžiai neabejinga,  parašė ir išleido ankstyvą veikalą  (1805) apie parkų kūrimą lenkų kalba „Mysli rózne o sposobie zakladania ogródow“ – čia jo iliustracijos kopija.

Norinčius vykti kviečiame kuo greičiau registruotis el. paštu lkasforumas@gmail.com  nurodant vardą, pavardę, darbo arba mokymosi įstaigą, organizaciją, kontaktinius rekvizitus. Vykti į kelionę galėsime tik susirinkus planuojamai grupei. Laukiame entuziastų pažinti Lenkijos gamtos ir kultūros paveldą.

LKAS informacinė tarnyba, 2017-10-11