Kviečiame į profesines išvykas Lenkijoje ir Latvijoje

Kviečiame į profesines išvykas Lenkijoje ir Latvijoje

Kraštovaizdžio architektus, aplinkos tvarkymo, želdininkystės specialistus, ypač jaunuosius, studijuojančius, kviečiame į profesines išvykas Lenkijoje ir Latvijoje. Lenkijoje siūloma keliauti į Palenkės vaivadiją ir kiek toliau (žr. schemą).

Akvedukas Arkadijos parke prie Niebrowo Lodzės vaivadijoje.

Kelionės tikslas – susipažinti su kraštovaizdžio – gamtos ir kultūros paveldo – tvarkymo patirtimi, aplankyti žymiuosius Pulavų, Arkadijos ir kitus Lenkijos parkus, Palenkės vaivadijos kultūros istorijos paminklus, studijuoti jų tvarkybos ir naudojimo patirtį.

Keturių dienų (įskaičiuojant dvi savaitgalio dienas) išvyka planuojama 2017 m. spalio 20–23 dienomis. Kelionę padės organizuoti kelionių agentūra „Švitė“. Maršrutas dar tikslinamas ir derinamas. Planuojama 16 dalyvių grupė.

Kelionė iš dalies bus finansuojama LKAS veiklos – kūrybinės patirties ugdymo ir sklaidos – programos, finansuojamos Lietuvos kultūros tarybos, lėšomis. Kviečiame kuo greičiau el. paštu lkasforumas@gmail.com pareikšti savo ketinimus ir registruotis vykti į šią kelionę. Tik susirinkus planuojamai grupei galėsime vykti į kelionę. 

Kita profesinė dviejų dienų išvyka  remiama LKAS partnerio, uždarosios akcinės bendrovės FIXMAN LT, vaikų žaidimų aikštelių ir lauko sporto įrangos gamintojos Lappset iš Suomijos atstovės, organizuojama į Latviją, į Rygą ir jos apylinkes.  Šioje išvykoje bus siekiama  supažindinti su kolegų Latvijoje patirtimi ir vykdoma kraštovaizdžio tvarkymo politika kaimyninėje šalyje, apžiūrėti Fixman ir Lappset įgyvendintus projektus. Kelionė planuojama spalio pabaigoje arba lapkričio mėnesį. Profesinė išvyka iš dalies bus finansuojama Lietuvos kultūros tarybos lėšomis. Ketinimus dalyvauti šioje išvykoje taip pat reikia nedelsti pranešti el. paštu info@lkas.lt

LKAS informacinė tarnyba, 2017-10-06